Novice/obvestila

Krajevni praznik KS Cirkovce 2015

0 Komentarji
1128
12-07-2015

V nedeljo , 12.julija 2015 , smo pripravili krajevni praznik KS Cirkovce . Prireditev * Srečanje krajanov * smo organizirali malo drugače kot druga leta . Ob 12. uri smo pričeli s sveto mašo v lokalni cerkvi Svetega Ožbolta .Mašo je daroval župnik Janko Rezar . Pred in po maši pa so naš pogled popestrile stojnice lokalnih pridelovalcev . Kar sedem smo jih imeli ( čebelarstvo ,domače pecivo , kruh , rezanci ,izdelki iz lesa ,pletenine in kvačkanje , tudi harmonike  ). Ob 15.uri pa smo poslušali  lokalne  muzikante ( Lars s prijatelji , ans.Vir , Zaverške dečve , ans.Šepet , orkester Goličnik ). Podelili smo priznanja krajevne skupnosti ; in sicer : Novinšek Francu , Pušnik Milici in Dvorjak Sonji . Vsi nastopajoči pa so dobili zahvale za sodelovanje na prireditvi . Od 17.ure naprej pa nas je razveseljeval ans.Slovenski zvoki. KS Cirkovce je poskrbela za hrano in pijačo . Odziv obiskovalcev je bil dober oz. odličen . Razveselil nas je obisk vseh ljudi , posebej pa smo bili ponosni na predstavnike občine Velenje g .Prelovška in g. Koprivnikarja. Lepo pa je bilo videti tudi vse krajane sosednjih krajevnih skupnosti . Kljub trdnemu delu ,da je bila prireditev v takšni obleki , smo se tudi sami člani sveta KS Cirkovce oddahnili za nekaj časa . Pripravljamo se na nove projekte , vendar po zasluženem dopustu .

 

                    Predsednica članov sveta KS Cirkovce

                                                          Verboten Brigita

 

Cirkovce , 17.7.2015

 

0.0
Zadnja posodobitev: 03 avgust 2015 03:42
Sorodne Novice: Čistilna akcija 2015 Zapisnik 2. redne seje KS Cirkovce Zapisnik 1. konstutativne seje KS Cirkovce
cirkovce veselica

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..