Novice/obvestila

SKLEP o načrtu ravnanja z nepremičnim premoženjem KS Škale - Hrastovec za leto 2017

0 Komentarji
769
3-04-2017

SKLEP o načrtu ravnanja z nepremičnim premoženjem KS Škale - Hrastovec za leto 2017 si lahko na svoj računalnik prenesete s klikom na povezavo Naloži dokument/priponko.

0.0
Zadnja posodobitev: 03 april 2017 09:26
Sorodne Novice: Koledar dogodkov v organizaciji društev in KS Škale-Hrastovec za april, maj & junij 2018 RAZPIS: Urejanje strani KS Škale-Hrastovec Očistimo KS Škale - Hrastovec 2015 Predstavitev urbanističnih načrtov KS Škale - Hrastovec Slovesnost ob novih pridobitvah KS Škale-Hrastovec ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKALE - HRASTOVEC ORGANIZIRA NORDIJSKO HOJO Obnovljena telovadnica in novi igrali POŠ Škale
SKLEP o načrtu ravnanja z nepremičnim premoženjem KS Škale - Hrastovec za leto 2017

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..