Novice/obvestila

Srečanje starejših krajanov

0 Komentarji
522
4-02-2018

V drugi polovici januarja so člani sveta KS Podkraj pripravili srečanje za starejše krajane. Vabilu se jih je odzvalo veliko, tako, da so prostori KS komaj sprejeli vse. Na srečo nam je obljubljen nov dom krajanov, kajti število upravičencev narašča iz leto v leto.

Člani KŠD so poskrbeli za kratek kulturni program, ki je popestril srečanje in poskrbel za dobro voljo udeležencev.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Izlet krajanov 2017 Srečanje krajanov Izlet krajanov na Višarje Novoletno srečanje upokojencev KS Podkraj Prijetno srečanje krajanov starejših od 70 let Srečanje krajanov starejših od 70 let Športno srečanje članov DU Izlet krajanov Izlet krajanov 2014
KS Podkraj srečanje starejših

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..