Novice/obvestila

Izlet krajanov

0 Komentarji
1053
14-06-2015

V soboto 13. junija je bil organiziran izlet krajanov KS. Ves dan nas je spremljalo lepo in vroče vreme. Z dvema avtobusoma smo se odpeljali proti Prekmurju. Ustavili smo se na Otoku ljubezni, ker smo se okrepčali z malico. Ogledali smo si muzej, mlin na Muri, nekateri pa so se popeljali z brodom. Potekale so tudi zabavne igre. Pot smo nadaljevali proti Bogojini, kjer smo si ogledali znamenito Plečnikovo cerkev pod vodstvom tamkajšnjega župnika. Kosilo so nam pripravili v zdraviliščem kompleksu Moravci, kjer je ravno ta dan potekal festival prekmurskih dobrot. Prosti čas smo izkoristili za kopanje, gašenje žeje, poležavanje v senci in z ogledom pripravljenih stojnic. Zvečer pa smo se zavrteli ob glasbi Veselih Štajerk. 

Utrujeni in polni novih ter prijetnih vtisov, smo se vrnili domov.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na izlet v Prlekijo Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Srečanje starejših krajanov Izlet krajanov 2017 Srečanje krajanov Izlet krajanov na Višarje Prijetno srečanje krajanov starejših od 70 let Srečanje krajanov starejših od 70 let Izlet krajanov 2014
izlet

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..