Novice/obvestila

Prijetno srečanje krajanov starejših od 70 let

0 Komentarji
1159
20-11-2015

Na srečanju starejših krajanov se je zbralo skoraj polovica povabljenih krajanov. KŠD je pripravilo kratek program in poskrbeli tudi za zabavo gostov. Predsednik KS Jože Drobež, je prisotne pozdravil, pridružil pa se mu je tudi podžupan MO Velenje Srečko Korošec. Gostje so bili nadvse zadovoljni in med seboj veselo poklepetali.

Svet KS pa se je spomnil tudi najstarejše krajanke in krajana, ki sta v teh dneh praznovala rojstni dan ter zlatoporočencev, ki sta slavila naslednji dan. Vsem iskrene čestitke!

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Srečanje starejših krajanov Izlet krajanov 2017 Srečanje krajanov Izlet krajanov na Višarje Novoletno srečanje upokojencev KS Podkraj Srečanje krajanov starejših od 70 let Športno srečanje članov DU Izlet krajanov Izlet krajanov 2014
srečanje starejši krajani

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..