Novice/obvestila

Novoletno srečanje upokojencev KS Podkraj

0 Komentarji
1033
20-12-2015

Vabilu se je odzvalo lepo število upokojencev. Spomnili so se vseh petih parov, ki so v letošnjem letu obeležili 50-letnico poroke oz. zlato poroko. Niso pozabili na slavljenko, ki je v teh dneh praznovala rojstni dan. 

S plesom in dobro voljo so dokazali, da so še polni življenjske energije, da se radi poveselijo, predvsem pa družijo.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pismo za MOV - Problematika KS Podkraj pri Velenju Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Vabilo za 15. sejo sveta KS Podkraj Srečanje starejših krajanov Športni dan KS Podkraj avgust 2017 Športni dan KS Podkraj Srečanje krajanov NOVOLETNO PRAZNOVANJE PODKRAJSKI FANTJE Kdo smo mi Podkrajčani
novoletno srečanje upokojenci

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..