Novice/obvestila

Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019

0 Komentarji
76
13-01-2019

V KS Podkraj imamo že preko 100 krajanov starejših od 70 let. Razmišljali smo že o tem, da bomo starostno mejo dvignili na 75 let, kajti zmogljivosti našega doma so premajhne za vse. Nato pa je predsednik poiskal alternativo, v primeru, da bi bilo prijavljenih veš kot 60 krajanov. Srečanje je bilo tako izvedeno v domu, ki pa je kar pokal po šivih.

Za dobro voljo so poskrbela Podkrajska dekleta: Vesna, Tanja in Urška. Srečanje pa je popestrila tudi Teja Meža, ki je  skozi verze obudila spomine izpred 30 - tih let, ko smo gradili toplovod. Avtorji besedila so še Franc Vedenik, Ivanka Meža in Alenka Knez. Besedilo poiščite med fotografijami.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo za 15. sejo sveta KS Podkraj Srečanje starejših krajanov Športni dan KS Podkraj avgust 2017 Športni dan KS Podkraj Izlet krajanov 2017 Srečanje krajanov PODKRAJSKI FANTJE Izlet krajanov na Višarje Kdo smo mi Podkrajčani Zapisnik /. seje sveta KS Podkraj
srečanje KS Podkraj starejši od 70 let

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..