Novice/obvestila

Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019

0 Komentarji
803
13-01-2019

V KS Podkraj imamo že preko 100 krajanov starejših od 70 let. Razmišljali smo že o tem, da bomo starostno mejo dvignili na 75 let, kajti zmogljivosti našega doma so premajhne za vse. Nato pa je predsednik poiskal alternativo, v primeru, da bi bilo prijavljenih veš kot 60 krajanov. Srečanje je bilo tako izvedeno v domu, ki pa je kar pokal po šivih.

Za dobro voljo so poskrbela Podkrajska dekleta: Vesna, Tanja in Urška. Srečanje pa je popestrila tudi Teja Meža, ki je  skozi verze obudila spomine izpred 30 - tih let, ko smo gradili toplovod. Avtorji besedila so še Franc Vedenik, Ivanka Meža in Alenka Knez. Besedilo poiščite med fotografijami.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pismo za MOV - Problematika KS Podkraj pri Velenju MIKLAVŽEVANJE 2019 -slike MIKLAVŽEVANJE 2019 Prvomajska budnica 2019 - slike Prvomajska budnica 2019 Pomladna očiščevalna akcija 2019 Pomladna očiščevalna akcija 2019 Praznovanje Dneva žena in Materinskega dne, marec 2019 Vabilo za 15. sejo sveta KS Podkraj Srečanje starejših krajanov
KS Podkraj srečanje starejši od 70 let

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..