Novice/obvestila

Športni dan KS Podkraj avgust 2017

0 Komentarji
687
28-08-2017

Vroč avgustovski dan je mnoge ljubitelje hoje odvrnil od pohoda po mejah KS Podkraj. Samo 9 pohodnikov se ni ustrašilo napora v tem vročem dnevu. Na Melanškovi kmetiji je dobra malica pohodnike podkrepila in pomagala, da so dosegli cilj.

Med tem časom pa so se na igrišču zbrali kandidati za različne igre: odbojko, namizni tenis, streljanje za koštruna in metanje obročev. Igre so trajale vse do osme ure zvečer. Najboljši so prejeli medalje. Poskrbljeno je bilo tudi za lačne in žejne. Zelo dober golaž sta skuhala Jože in Vinko.

Kljub vročini, je bil obisk zadovoljiv. 

0.0
Zadnja posodobitev: 28 avgust 2017 10:08
Sorodne Novice: Pismo za MOV - Problematika KS Podkraj pri Velenju Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Vabilo za 15. sejo sveta KS Podkraj Športni dan KS Podkraj Izlet krajanov 2017 Pust 2017 PODKRAJSKI FANTJE ŠPORTNI DAN KS Kdo smo mi Podkrajčani Zapisnik /. seje sveta KS Podkraj
namizni tenis odbojka pohod po majah KS streljanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..