Novice/obvestila

Izlet krajanov 2017

0 Komentarji
705
12-06-2017

Letos se se prijavili za izlet kar 104 krajani, dva velika avtobusa. Pot nas je je vodila najprej do Otošca, kjer smo se okrepčali z malico. Nadaljevali smo do Šentruperta, kjer smo si ogledali najstarejšo gotsko cerkev na slovenskem. Zgodovino le te je razložil tamkajšnji župnik Jakob Trček. Presenetil pa nas je tudi z drobnimi triki. V tem kraju so še lepo ohranjeni slovenski kozolci. v enem izmed njih se nam je predstavila vinska kraljica Maja Žibert, ki jo je spremljala dekliška vokalna skupina..Sledila pa je tudi degustacija cvička. Pri Mokronogu smo zavili v Malkovec, kjer smo v Vinskem dvoru DEU imeli kosilo. Sledila je tudi nagradna igra, nagrada pa kar cel pršut. Srečnež je bil Samo Korelc, pa tudi mi, saj je pršut delil z vsemi izletniki. Hvala za pozitivno gesto!. Poskrbljeno je bilo tudi za zabavo in ples. 

Vrnili smo se z novimi vtisi in doživetji ter spet obnovili ali pa poglobili odnose krajanov. 

0.0
Zadnja posodobitev: 12 junij 2017 10:27
Sorodne Novice: Vabilo na izlet v Prlekijo Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Srečanje starejših krajanov Športni dan KS Podkraj avgust 2017 Pust 2017 Srečanje krajanov Izlet krajanov na Višarje Prijetno srečanje krajanov starejših od 70 let Srečanje krajanov starejših od 70 let Izlet krajanov
Dolenjska izlet krajanov KS Podkraj

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..