Novice/obvestila

Izlet krajanov na Višarje

0 Komentarji
912
29-05-2016

Organiziralo ga je KŠD, s predsednikom g. Francem Vedenikom. Interes za izlet je bil izredno velik, saj smo napolnili kar 3 avtobuse. Privlačna je bila destinacija izleta, prav tako pa tudi cena. Sredstva so prispevali Trije kralji in svet KS, zato je bil lastni prispevek zelo nizek.

Pot nas je vodila po krasni Gorenjski, ves čas pa nas je spremljalo prečudovito vreme. Na vrhu Višarij so nas pozdravili okoliški vršaci, v Planici pa skakalnica velikanka. Tukaj brez harmonike ni šlo. Malica ter bogato in okusno kosilo pa sta poskrbela za lačne želodce. Druženje je bilo obogateno še z glasbo za ples. 

Domov smo se vrnili zadovoljni in polni lepih vtisov.

0.0
Zadnja posodobitev: 29 maj 2016 05:23
Sorodne Novice: Vabilo na izlet v Prlekijo Srečanje starejših krajanov KS Podkraj 2019 Srečanje starejših krajanov Izlet krajanov 2017 Srečanje krajanov Prijetno srečanje krajanov starejših od 70 let Srečanje krajanov starejših od 70 let Izlet krajanov Izlet krajanov 2014
izlet KS Podkraj

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..