Novice/obvestila

Vabilo na prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku

0 Komentarji
623
4-02-2015

Vabimo vas na prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku, ki bo v nedeljo, 08. februarja 2015, ob 17. uri v dvorani Krajevne skupnosti Škale-Hrastovec. 

V kulturnem programu sodelujejo MePZ in recitatorji Kulturnega društva Škale, Konovski štrajharji in citrarki Anica Sešel in Jožica Knaser. V dvorani bo razstavljena zbirka starih predmetov Staneta Vovka.

Prijazno vabljeni!

FILE_A9D268-33D617-20C3F2-691853-EC6EBB-7F3A68

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na gledališko predstavo - POŠTAR JAKEC Vabilo za TESTNO HOJO in ATLETIKO (REKREATOR LETA) Okrogla miza: »Celovita oskrba s pitno vodo v Šaleški dolini - VABILO na okroglo mizo" Vabilo na KRESOVANJE 2014 na Lubelo Vabilo na velikonočno delavnico Javno povabilo k predložitvi pesmi za objavo
hrastovec krajani ks kulturni praznik skale

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..