Novice/obvestila

Uspela čistilna akcija

0 Komentarji
1143
24-04-2015

Današnja očiščevalna akcija v KS je bila zelo uspešna, saj smo nabrali kar 34 vreč odpadkov, ki smo jih pobrali v gozdičku od odcepa v Tajno do pokopališča. Sprva smo mislili, da je naš kraj zelo čist, žal pa smo ugotovili, da je ob cesti na omenjenem odseku zelo onesnaženo. 

Očiščevalne akcije se je udeležilo 24 krajanov. Razdelili smo se v dve skupini. Ena skupina je čistila na omenjenem odseku, druga pa v Tajni, kjer so uredili tudi igrišče. 

Prisotni kajani: Melenšek Ludvik, Melanšek Gelca, Cokan Polonca, Cokan Natalija, Cokan Miha, Jerčič Hinko, Ošljak Mija, Kovše Rozalija, Kovše Boris, Burek, Bureković, Sušec Primož, Širnik Boris, Bastič Samo, Oštir Domen, Pirtovšek Janko, Grobelnik (Medved), in vsi člani KS predsednik: Drobež Jože, podpredsednik Korelc Samo, podpredsednik Danilo Rednjak, Mošmondor Ivo, Cokan Janez, Ramšak Mateja, Matjaž Zdenka. 

Druženje je bilo zelo koristno in tudi prijetno. Kako je to izgledalo pa v prihodnjih dneh v sliki.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pomladna očiščevalna akcija 2019 Pomladna očiščevalna akcija 2019 Čistilna akcija 18 Čistilna akcija 2016 Očiščevalna akcija Čistilna akcija
čistilna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..