NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Poziv MO Velenje lastnikom poslovnih prostorov za znižanje najemnin

0 Komentarji
290
7-04-2020

Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom zaradi izrednih razmer oprostijo plačilo najemnine oz. jo sorazmerno znižajo

 

Velenje, 7. april 2020 – Pandemija koronavirusa je ohromila našo državo. Zaradi številnih preventivnih ukrepov, s katerimi želimo zajeziti ta nevaren virus, veliko podjetij in obrtnikov trenutno svoje dejavnosti ne more opravljati. Vse to pomeni velike finančne posledice za podjetja in njihove zaposlene.

 

Mestna občina Velenje bo danes in jutri na dopisni seji Sveta Mestne občine Velenje obravnavala Predlog Sklepa o oprostitvi plačila najemnin za nepremičnine, ki so v lasti Mestne občine Velenje. Tudi druge lastnike poslovnih prostorov prosimo, da svojim najemnikom, če le lahko, oprostijo plačilo najemnine v času koronavirusa oz. jim jo sorazmerno znižajo in tako prerazporedijo breme posledic pandemije. Na ta način bomo skupaj vsaj malo ublažili negativni vpliv pandemije in sprejetih preprečevalnih ukrepov na podjetniško in obrtno dejavnost.

 

Prijazen pozdrav

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Stanovanjski sklad poziva k oddaji stanovanj v javni najem Mestna občina Velenje poziva k elektronski oddaji vlog ​Javno zbiranje ponudb za oddajo poslovnih prostorov v najem v Kreativnem centru Čuk Pozivamo mlade kreativce k prijavi urbanističnih idej Testiranje z antigenskimi testi v Rdeči dvorani Velenje in priprave na cepljenje Pozivamo k upoštevanju preventivnih ukrepov Popolna zapora državne ceste Velenje-Škale in Škale-Graška Gora Zbirni center Velenje za fizične osebe odprt le v nujnih primerih Varstvo otrok na domu v MO Velenje
korona virus lastniki nepremičnin lastniki poslovnih prostorov najemnine poslovni prostori

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2022Avgust
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031