NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Poziv MO Velenje lastnikom poslovnih prostorov za znižanje najemnin

0 Komentarji
34
7-04-2020

Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom zaradi izrednih razmer oprostijo plačilo najemnine oz. jo sorazmerno znižajo

 

Velenje, 7. april 2020 – Pandemija koronavirusa je ohromila našo državo. Zaradi številnih preventivnih ukrepov, s katerimi želimo zajeziti ta nevaren virus, veliko podjetij in obrtnikov trenutno svoje dejavnosti ne more opravljati. Vse to pomeni velike finančne posledice za podjetja in njihove zaposlene.

 

Mestna občina Velenje bo danes in jutri na dopisni seji Sveta Mestne občine Velenje obravnavala Predlog Sklepa o oprostitvi plačila najemnin za nepremičnine, ki so v lasti Mestne občine Velenje. Tudi druge lastnike poslovnih prostorov prosimo, da svojim najemnikom, če le lahko, oprostijo plačilo najemnine v času koronavirusa oz. jim jo sorazmerno znižajo in tako prerazporedijo breme posledic pandemije. Na ta način bomo skupaj vsaj malo ublažili negativni vpliv pandemije in sprejetih preprečevalnih ukrepov na podjetniško in obrtno dejavnost.

 

Prijazen pozdrav

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Zbirni center Velenje za fizične osebe odprt le v nujnih primerih Varstvo otrok na domu v MO Velenje
poslovni prostori najemnine lastniki nepremičnin lastniki poslovnih prostorov korona virus

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2020Julij
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031