NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

​Javno zbiranje ponudb za oddajo poslovnih prostorov v najem v Kreativnem centru Čuk

0 Komentarji
222
11-03-2021

 Danes, 9. 3. 2021, smo objavili Javno zbiranje ponudb za oddajo poslovnih prostorov v najem na naslovu Stari trg 11 v Velenju, torej v novi stavbi, kjer se je nekoč nahajal lokal Čuk in smo ga sedaj poimenovali Kreativni center Čuk. 

Verjamemo, da se bodo v njem rojevale številne nove kreativne ideje ter projekti. Ponudbe sprejemamo do 29. marca do 10. ure.

 

Nova stavba ima pritličje, nadstropje in mansardo. Pritličje je prehodno s sekundarno notranjo izložbo, notranja prehodna loža deluje kot pokriti del ulice z dvema poslovnima prostoroma za namen obrtniške dejavnosti, v prvem nadstropju je šest pisarniških prostorov. V mansardi je velik odprt prostor, namenjen tako imenovanemu »coworkingu«.

 

Podrobnosti in pogoji za prijavo so pojasnjeni v javni objavi, ki je objavljena na spletni strani Mestne občine Velenje www.velenje.si (Javne objave). Prejete vloge bo ocenila posebna komisija.

 

Stavba je bila zgrajena v sklopu projekta CTN Stari trg 11, ki je v zaključni fazi. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

 

Prijazen pozdrav

 

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

mag. Maša Kočevar

Kabinet župana

T: 03 8961 546

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Stanovanjski sklad poziva k oddaji stanovanj v javni najem Iščemo najemnika Vile Herberstein Poziv MO Velenje lastnikom poslovnih prostorov za znižanje najemnin Terapije v Wellness centru Zala Topolšica
javno zbiranje ponudb najem Kreativni center Čuk oddaja poslovnih prostorov

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2022September
PonTorSreČetPetSobNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930