NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

PRIREDITEV OB MATERINSKEM DNEVU IN DNEVU ŽENA 2015

0 Komentarji
148
5-04-2015

Plešivška šola je zopet dokazala, da kljub okrnjeni zunanjosti, še vedno ostaja središče druženja in dogajanja v Plešivcu. Smeh, petje, ples ter razvajanje oči in želodčkov, se je v petek, 27. 3. 2015, zavleklo vse do večernih ur. Kot že vrsto let, so učenci podružnične šole in krajanke, tudi letos pripravili Prireditev ob materinskem dnevu in dnevu žena.
Pravzaprav se je vse skupaj pričelo že dosti prej – tema letošnje prireditve so bile namreč »MARMELADE IZ PLEŠIVCA«.

Za dekoracijo in aranžmaje so odlično poskrbele udeleženke Delavnice Odbora Rdečega križa z vsemi možnimi različicami rož iz krep papirja. Še posebej na svoj račun pa so tokrat prišli sladokusci, saj so organizatorice poskrbele za pravo marmeladno presenečenje. Mize so se šibile pod težo raznih peciv, krofov, buhteljnov, torte, rogljičkov in podobnega iz domačih marmelad.

V dvorani je že od vsega začetka vladalo prijetno domače vzdušje, dobro popotnico za drugi del prireditve in »lušte« pa so ustvarili naši najmlajši nastopajoči s svojo predstavo o palačinkah.

Gostje so s petjem in ploskanjem podžgali Mašo Sebanc, pevce Mešanega pevskega zbora KUD Plešivec in Plešivški orkester, da so za harmonike prijeli in ubrano peli tudi po uradnem delu prireditve.

Prisrčna darila, za katera vsako leto, ob pomoči učiteljic, poskrbijo mali mojstri podružnične OŠ Plešivec, so skupaj s spominom na razigrano vzdušje, dali proslavi še dodaten trajen pečat.

Kljub obilici dogodkov, ki so se letos že odvijali v Plešivcu, še nismo iztrošili vseh idej, zato že zdaj z navdušenjem vabimo vse željne preprostih, a hkrati izvirnih in doživetij polnih dogodkov, da vsake toliko pokukajo na našo spletno stran in se nam pridružijo.
Obiščite nas, ne bo vam žal.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Prireditev ob materinskem dnevu in dnevu žena 2018 Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec Prireditev ob materinskem dnevu in dnevu žena 2016 Predstavitev družinskih dreves in masaže 2015 Postavitev mlajev 2015 Spomladanska očiščevalna akcija 2015 Sejem izmenjave semen 2015 PRIREDITEV OB DNEVU ŽENA IN MATERINSKEMU DNEVU
prireditev

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2020September
PonTorSreČetPetSobNed
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930