NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec

0 Komentarji
71
19-04-2018

Končno je zima popustila in pohodi po Plešivcu so se po začetni nesreči z vremenom lahko pričeli.
Človek bi pomislil, da po toliko pohodih ni več kotička v majhni vasi, ki bi ga še bilo vredno poiskati in obiskati, a vendar temu ni tako.
Vidi se, da je predsednica Odbora RK Plešivec domačinka, pristna Plešivčanka torej, ki razprostrte dele KS Plešivec res dobro pozna. Le-tiste, o katerih pa se ji še sanja ne, da obstajajo, pa včasih zaradi svoje radovednosti, zavzetosti in nemirnega duha čisto po pomoti na novo odkritje.
In prav je tako.
Pohodov se, na veliko veselje organizatorice, udeležujejo vedno novi obrazi, kar pa je tudi prav. Je pa res, da so čisto vsi navdušeni nad sproščenim vzdušjem in odlično postrežbo med pohodi.

Le kam nas bo še v prihodnje ponesla pot?

Še par zanimivih informacij o pohodu:
Relacija:                    ŠOLA-GOMBOVC-ŠOLA
Dolžina pohoda:        5,95  km
Trajanje pohoda:        3 ure
Udeleženih:                16 ljudi

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Sopota:          4
Vas:               6
Graška gora: 4
Pusti potok:   2

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Šestindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec Osemnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Sedemnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Šestnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec
pohod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2019Oktober
PonTorSreČetPetSobNed
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031