NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec

0 Komentarji
462
6-04-2019

Nedelja, 24. marec, je bil prelep dan, bilo bi ga škoda kar prespati oziroma preležati, zato se je nova predsednica Odbora RK Plešivec odločila, da otvori sezono pohodov Odbora Rdečega križa Plešivec za leto 2019.


Da ne bi pohodniki, ki jim je kondicija med zimo najbrž malo opešala že kar na prvem pohodu obupali, so se udeleženci z avti pripeljali do Zaluberškovega travnika.

Nato se je pot nadaljevala s pešačenjem mimo Grabnarjeve domačije, proti Kimu, pa vse do Spodnjega Zaluberška, kjer so jih pričakali z okrepčilom. To pa ni bilo edino mokro presenečenje - prvo jih je pričakalo že pri Grabnarju, saj je pomlad že dodobra pokukala na plan in ni bilo nič kaj več ne duha ne sluha o zimski ohladitvi.

Kljub temu, da so pohodniki obhodili le tri kmetije, se je nabralo kar nekaj metrov za premagovanje lenih nog, a vendar ne toliko, da ne bi udeleženci že z zanimanjem pričakovali, kam jih nova predsednica popelje naslednjič.

Še par zanimivih informacij o pohodu:
Relacija:                    ŠOLA-GRABNER-CIRKOVCE-KIMA-ŠOLA
Udeleženih:                16 ljudi, od tega 11 žensk in 5 moških

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Sopota:            6
Vas:                 3                                                                                                                                                                                                Graška Gora:  5                                                                                                                                                                                                 Pusta Gora:   2

Kratka statistika pohodov RK Plešivec:

Zaporedna št. pohoda:                          25.
Dolžina pohoda:                                    5,6 km
Trajanje pohoda:                                   2 uri

Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Zapora odseka glavne ceste od odcepa za Plešivec proti Gaberkam Osemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Sedemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Šestindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec
25. pohod Odbor Rdečega križa pohod pohod Odbora RK Plešivec Rdeči križ Rdeči križ Plešivec RK Plešivec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2022Avgust
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031