NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec

0 Komentarji
639
30-09-2018

Dobili smo se ob običajni uri na čisto običajnem mestu.
Vsi smo mislili, da bomo šli po običajni poti, ki smo jo nič kolikokrat prehodili pred 30., nekateri celo pred 40. leti. Pa ni bila ta pot nič kaj običajna - takšna kot smo je bili vajeni.

Pot nas je od avtobusne postaje na Graški Gori ponesla mimo Jakopa in  Pušneka, od koder smo se podali čez Ponkvo do cerkve Sv. Vida v Završah. Tako smo namreč mislili, a vendar ni bilo čisto tako, saj smo v Ponkvi malo zgrešili pot, ter prišli vse do cerkve Sv. Rupreta. Na srečo naša zmota ni povzročila skrbi in slabe volje, ampak le pristen smeh. Ker smo bili že ravno na drugi strani Završ, pa smo se do avtobusne postaje vračali mimo Lahovnika in Totovnika.

Lepo vreme je kar klicalo po prijetnem druženju, dobro družbo smo namreč imeli s seboj v nahrbtniku. Zakaj se torej ne bi še malo pomudili. Pa smo se podali še mimo Metula do Plebina, kjer so nas lepo pogostili, mi pa smo jih popoldne polepšali z orisom "nove" poti po Završah.

Še par zanimivih informacij o pohodu:
Relacija:                    ŠOLA-GRAŠKA GORA-PLEBIN-CERKEV SV. VIDA ZAVRŠE-ŠOLA
Dolžina pohoda:        9,65  km
Trajanje pohoda:        3 ure in 28 minut
Udeleženih:                15 ljudi

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Sopota:          6
Črna Gora:    5
Vas:               4

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Osemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Sedemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Šestindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec Osemnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec
pohod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2020Julij
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031