NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Deseti pohod Odbora RK Plešivec

0 Komentarji
36
23-03-2016

Čeprav šteje Plešivec manj kot sto hišnih številk, idej, kam bi se pohodniki v lovu za zdravjem lahko še podali, ne zmanjka. Tudi, če je kakšen delček poti že bil viden, se vselej najde kakšna zanimivost, ki si jo je vredno še pogledati.

Trasa drugega letošnjega pohoda je bila ŠOLA-SMONKAR-PLAHUTOV GRABEN-SAMČEVA KOČA-ANDRUH-ŠOLA.

Lahko bi se reklo, da se je tokrat raziskovala kulturna dediščina kraja, oziroma je bil pohod namenjen obujanju otroških spominov.

"Ni nas bilo dosti, bilo pa je fajn!", so si mislili sobotni pohodniki z vodičem Bojanom Oblakom na čelu. Sonce jih je grelo, pravzaprav je bil ta marčevski vikend že skoraj pretopel za ta letni čas, a za kaj takega se nikoli ne smemo pritoževati, še posebej pri izletih v naravo ne.

Še par zanimivih informacij o pohodu:
Dolžina pohoda:         7 km
Trajanje pohoda:         tri ure
Udeleženih:              10 ljudi,od tega 4 ženske in 11 moških

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Sopota:          4
Vas:               4
Črna gora:     1
Graška gora:  1

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec Osemnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Sedemnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Šestnajsti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec
pohod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2019Avgust
PonTorSreČetPetSobNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031