NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Deseti pohod Odbora RK Plešivec

0 Komentarji
112
23-03-2016

Čeprav šteje Plešivec manj kot sto hišnih številk, idej, kam bi se pohodniki v lovu za zdravjem lahko še podali, ne zmanjka. Tudi, če je kakšen delček poti že bil viden, se vselej najde kakšna zanimivost, ki si jo je vredno še pogledati.

Trasa drugega letošnjega pohoda je bila ŠOLA-SMONKAR-PLAHUTOV GRABEN-SAMČEVA KOČA-ANDRUH-ŠOLA.

Lahko bi se reklo, da se je tokrat raziskovala kulturna dediščina kraja, oziroma je bil pohod namenjen obujanju otroških spominov.

"Ni nas bilo dosti, bilo pa je fajn!", so si mislili sobotni pohodniki z vodičem Bojanom Oblakom na čelu. Sonce jih je grelo, pravzaprav je bil ta marčevski vikend že skoraj pretopel za ta letni čas, a za kaj takega se nikoli ne smemo pritoževati, še posebej pri izletih v naravo ne.

Še par zanimivih informacij o pohodu:
Dolžina pohoda:         7 km
Trajanje pohoda:         tri ure
Udeleženih:              10 ljudi,od tega 4 ženske in 11 moških

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Sopota:          4
Vas:               4
Črna gora:     1
Graška gora:  1

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Osemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Sedemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Šestindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešivec
pohod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2020Maj
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031