Novice

ČISTILNA AKCIJA 2021

0 Komentarji
624
18-03-2021
Spoštovani krajani Vinske Gore !

Opaža se, da ljudje vedno bolj onesnažujemo naravo. Razno razne odpadke mečemo ob cestah, ob poteh, potokih itd. Ker pa imamo Vinsko Goro radi, vas v imenu Sveta krajevne skupnosti prosim, da se nam pridružite pri očiščevalni akciji.

Mestna občina Velenje skupaj s krajevno skupnostjo Vinska Gora organizira spomladansko očiščevalno akcijo v petek, dne 26.3.2021.

Zbrali se bomo ob 09.uri na prostoru ob spomeniku pri Večnamenskem domu Vinska Gora. Po vpisu bomo dobili vreče ter rokavice, nato pa se bomo po planu razdelili v manjše skupine.

Keson za odpadke bomo postavili na običanjem mestu ob Večnamenskem domu. Napolnjene vreče bomo pustili na mestih in obveščali vodjo akcije, iz terena pa jih bomo vozili.

Akcija bo trajala do 13 ure, vmes pa bomo na določene punkte dostavili sendviče in brezalkoholno pijačo.

S strani zaposlenih na MOV in zavodov bo akcijo koordiniral Bojan Prelovšek, s strani KS Vinska Gora pa Jože Ograjenšek. Vse krajane in društva Vinske Gore prosim, da zaradi zagotavljanja vreč, rokavic, malice ipd. javijo okvirno število udeležencev Jožetu Ograjenšku na tel. 041776485 ali na meil: jozef.ograjensek@gmail.com ali vinska.gora@siol.net do torka, dne 23.3.2021.

Sicer pa pričakujemo, da bodo društva organizirala očiščevalne akcije tako kot v letu 2020 s tem, da bodo sama dala podrobnejše plane kdaj lahko, osrednja očiščevalna akcija pa bo tako kot je bilo dogovorjeno v soboto dne 10.4.2021.


Krajevna skupnost Vinska Gora
Jože Ograjenšek
predsednik
0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Prireditve 6/2021 Hubertov Dan Vinska Gora 13.6.2021 ob 14 ČISTILNA AKCIJA 6.4.2019 ČISTILNA AKCIJA Čistilna akcija 2014
Čistilna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..