Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo Pohod po meji KS Šalek 25.05.2019

0 Komentarji
26153
30 maj 2019

Šalek, 25. 5. 2019

 POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK

 Na sončno soboto 25 .05.2019 smo v KS Šalek izvedli Pohod po meji KS Šalek. KS Šalek je pohod izvedla v sodelovanju s TD Šalek. Zbirno mesto pohoda je bil gasilski dom v Šaleku ob 10.00 uri . Okoli 40 pohodnikov  se je zbralo v sončnem vremenu. Člani TD Šalek so v sodelovanju s OŠ Šalek – pod okriljem gospoda Jožeta Kukovičiča, ki vodi krožek turističnih vodičev poskrbeli za kulturno informativni program na trasi pohoda. Pot nas je vodila do šaleške cerkve do vile Herberstein nato do OŠ Šalek, (ki letos praznuje 30 let delovanja) pa potem do Smučišča v Šaleku ter na koncu na končno destinacijo, domačijo Goršek. Tam nas je pričakala malica in okrepčilo. Za družabne igre so poskrbeli člani TD Šalek. Pohodniki so se v sončnem dnevu prijetno družili in zabavali.

 Zapisal: Dejan Jan

                                                                                                                          KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                                                      

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020 Pohod po meji KS Šalek 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019
Pohod po meji KS Šalek 2019

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..