Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021

0 Komentarji
319
02 jun 2021

Šalek, 22. 5. 2021

 POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK

 Letos je KS Šalek v sodelovanju s TD Šalek organizirala tradicionalni Pohod po meji KS Šalek v soboto 22.05.2021. Stanje glede razmer so se izboljšale, zato je dogodek bil izveden. Zbirno mesto je bilo pred Gasilskim domom v Šaleku ob 9.00 uri. Na lep dan se je zbralo presenetljivo veliko ljudi cca 70. Pred pohodom sta navzoče nagovorila predsednik KS Šalek g. Rafael Goršek in predsednica TD Šalek ga. Breda Kolar. Nato pa je trasa pohoda potekala proti Vili Herberstein, kjer je bilo podanih dosti zgodovinskih dejstev iz preteklosti, pa preko gorice do Belega dvora. Tu nas je pričakal predstavnik KS Gorica g. Milan Koren in nam predstavil KS Gorico in njeno delovanje. Nato pa je pot vodila do kmetije Goršek v Zgornjem Šaleku. Ob okrepčilu – malici in pijači so se pohodniki v lepem vremenu zadržali na dogodku ob igranju zabavnih in športnih igrah.

Dogodek je pomemben za KS Šalek ter trenutno dogajanje v kraju, saj trend kaže, da ljudje pogrešajo tovrstne dogodke.

 Zapisal: Dejan Jan

                                                                                      

                                                                                                                              KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                                                      

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020 Pohod po meji KS Šalek 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019 Pikado turnir 2019 KS Šalek
Pohod po meji KS

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..