Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo Pohod po meji KS Šalek 2018

0 Komentarji
735
21 maj 2018

POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK 2018

  

Dne 19.05.2018 smo v KS Šalek izvedli Pohod po meji KS Šalek. KS Šalek je pohod izvedla v sodelovanju s TD Šalek. Zbirno mesto pohoda je bil gasilski dom v Šaleku ob 10.00 uri . Okoli 30 pohodnikov  se je zbralo v sončnem vremenu. Člani TD Šalek so poskrbeli za družabni del in že na začetku pohoda smo se spomnili na zgodovino Šaleka bolj natančno Šaleškega gradu v pesmi Štefanije Prislan. Pot nas je vodila v zgornji Šalek, kjer smo obiskali »šaleški čebelnjak« ter opozorili na pomemben datum 20.maj - Svetovni dan čebel. Nato smo se odpravili proti Vegradovemu kamnolomu ter obiskali naravni most – Velunja peč oziroma Vilinja peč. Po ogledu te znamenitosti pa nas je pot vodila na končno destinacijo, domačijo Goršek. Tam nas je pričakala malica in okrepčilo. Pri športno-družabnem delu pa nam je malo ponagajalo tudi muhasto majsko vreme z nevihto. Pohodniki so bili zadovoljni in si želijo da se tradicija pohoda nadaljuje.

  

Zapisal: Dejan Jan

  

                                                                                                                         KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                                                      

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020 Pohod po meji KS Šalek 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019
Pohod po meji KS Šalek 2018

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..