Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo Pohod po mejah KS Šalek 2017

0 Komentarji
845
21 maj 2017

Šalek, 21. 5. 2017

 POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK

  

Dne 21. 5. 2017 se je v KS Šalek odvijal Pohod po meji KS Šalek. KS Šalek je pohod izvedla v sodelovanju s TD Šalek. Zbirno mesto pohoda je bil gasilski dom v Šaleku . Pohodniki smo se zbrali ob 10.00 uri, v manjšem številu okoli 15. Traso za pohod je predlagal dolgoletni planinec in član TD Šalek gospod Franc Maršnjak. Pot nas je vodila do Prislanove domačije, kjer nam je Boštjan Oder – KUD Dudovo drevo, recitiral pesem nekdanje šaleške krajanke Štefanije Prislan iz njene pesniške zbirke Šaleški zvon.Tokratnja trasa je bila usmerjena na sever meje KS Šalek Selo-meja s KS Konovo ter po severni strani prihod na domačijo Goršek.  Tu so nam člani PGD Šalek pomagali pri pripravi okusnega golaža. Na vrhu je sledila pogostitev golaž + okrepčilo ob 13.00 uri. Po malici pa so člani TD Šalek pripravili še družabne igre za pohodnike Okoli 15.00 ure se je pohod in srečanje krajanov končal.

Zahvala še enkrat vsem, ki so se pohoda udeležili še posebej pa vsem naštetim, ki so pohodu dodali še kulturno družabni pridih.

   

Zapisal: Dejan Jan

                                                                                                                         KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                              
0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020 Pohod po meji KS Šalek 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019
POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK 2017

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..