Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo Pohod po mejah KS Šalek 2017

0 Komentarji
575
21 maj 2017

Šalek, 21. 5. 2017

 POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK

  

Dne 21. 5. 2017 se je v KS Šalek odvijal Pohod po meji KS Šalek. KS Šalek je pohod izvedla v sodelovanju s TD Šalek. Zbirno mesto pohoda je bil gasilski dom v Šaleku . Pohodniki smo se zbrali ob 10.00 uri, v manjšem številu okoli 15. Traso za pohod je predlagal dolgoletni planinec in član TD Šalek gospod Franc Maršnjak. Pot nas je vodila do Prislanove domačije, kjer nam je Boštjan Oder – KUD Dudovo drevo, recitiral pesem nekdanje šaleške krajanke Štefanije Prislan iz njene pesniške zbirke Šaleški zvon.Tokratnja trasa je bila usmerjena na sever meje KS Šalek Selo-meja s KS Konovo ter po severni strani prihod na domačijo Goršek.  Tu so nam člani PGD Šalek pomagali pri pripravi okusnega golaža. Na vrhu je sledila pogostitev golaž + okrepčilo ob 13.00 uri. Po malici pa so člani TD Šalek pripravili še družabne igre za pohodnike Okoli 15.00 ure se je pohod in srečanje krajanov končal.

Zahvala še enkrat vsem, ki so se pohoda udeležili še posebej pa vsem naštetim, ki so pohodu dodali še kulturno družabni pridih.

   

Zapisal: Dejan Jan

                                                                                                                         KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                              
0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019 Pikado turnir 2019 KS Šalek Poročilo Pohod po meji KS Šalek 25.05.2019 Poročilo s čistilne akcije KS ŠALEK 06.04.2019 Pohod po meji kS Šalek 25.05.2019 Čistilna akcija KS Šalek 06.04.2019 Poročilo o pogostitvi starostnikov KS Šalek 19.12.2018 Poročilo predstavitev jedi KS Šalek 2018 Poročilo Pikado turnir KS Šalek 2018
POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK 2017

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..