Novice/obvestila

Vabljeni na slovesnost "Čarobni sprehod s Prešernom"

0 Komentarji
136
3-02-2021

Vabljeni na slovesnost "Čarobni sprehod s Prešernom"

Vabimo vas, da si na dan praznika, v ponedeljek, 8. februarja, ob 20:00 uri na spletni strani www.velenje.si, ogledate osrednjo občinsko slovesnost z naslovom "Čarobni sprehod s Prešernom" avtorja Romea Grebenška. Slovesna govornia bo Andreja Katič.

Iskrene čestitke ob prazniku!


Presernov_dan_2021

0.0
Zadnja posodobitev: 03 februar 2021 12:31
Sorodne Novice: Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Vabljeni na sobotni koncert ob odprtju Viste Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabljeni na čistilno akcijo ob praznovanju dneva Zemlje
Vabljeni na slovesnost "Čarobni sprehod s Prešernom"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..