SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Psihosocialno pomoč izvaja tudi Center za socialno pomoč

0 Komentarji
533
3-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Psihosocialno pomoč izvaja tudi Center za socialno pomoč

Za vse občanke in občane Mestne občine Velenje, ki se ob epidemiji znajdejo v stiski, so na razpolago tudi strokovni delavci Centra za socialno delo Savinjsko-šaleška, enote Velenje. Na telefonski številki 03 8984 501 in 03 8984 502 so dosegljivi ob ponedeljkih, torkih in četrtkih med 8:00 in 15:00 uro, v sredo med 8:00 in 17:00 uro in ob petkih med 8:00 in 13:00 uro.

Tudi Zdravstveni dom Velenje zagotavlja možnost psihosocialne podpore pri morebitnem težjem spoprijemanju s trenutno epidemiološko situacijo, ki poteka po telefonu in elektronski pošti. Kontakti so objavljeni na občinski spletni strani www.velenje.si (Koronavirus, http://arhiva.velenje.si/Aktualno/2020/psihosocialna%20podpora.pdf).

Prav tako smo v Velenju uvedli brezplačni družabniški telefon za starostnike »KR POVEJ«. Štirinajst prostovoljk Udarnika MC Velenje je dnevno na voljo za tovrstno družabništvo, ki deluje na daljavo. Pogovori potekajo od ponedeljka do petka med 13:00 in 15:00 uro. Za pogovor se je potrebno naročiti od ponedeljka do petka med 9:00 in 12:00 uro na telefonski številki 030 719 864.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10221-Psihosocialno-pomoc-izvaja-tudi-CSD


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Humanitarna akcija zbiranja pomoči za prebivalce Ukrajine Velenje prijazno tudi pešcem Vožnja s Kameratom marsikateremu občanu v veliko pomoč Strokovna izobraževanja za turistične vodnike tudi v epidemiji Za čisto mesto moramo skrbeti tudi sami! Medsosedska pomoč :) Tudi ob dnevu spomina na mrtve upoštevajmo ukrepe za preprečevanje širjenja koronavirusa Medsosedska pomoč Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden Začeli smo z izvedbo projekta CTN Mestno kolesarsko omrežje – center
Psihosocialno pomoč izvaja tudi Center za socialno pomoč

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..