Novice/obvestila

Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020)

0 Komentarji
176
20-09-2020

Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020)

Čestitamo krajankam in krajanom naše Mestne četrti Velenje levi breg - vzhod za naš praznik, 20. september.

Veselimo se skupaj!


predsednica Zofija Šuligoj,
članice in člani Sveta MČ Velenje Levi breg - vzhod


cestitka_praznik_mc_lb_vzhod_2020

0.0
Zadnja posodobitev: 20 september 2020 01:47
Sorodne Novice: Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje 1. MAJ 2021 - iskrene čestitke za mednarodni praznik dela Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje
Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020)

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..