SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Novinarska konferenca | Odziv na sprejeto strategijo za izstop iz premoga

0 Komentarji
274
15-01-2022

Novinarska konferenca | Odziv na sprejeto strategijo za izstop iz premoga

V ponedeljek, 17. januarja, ob 10. uri bomo pred občinsko stavbo Mestne občine Velenje pripravili novinarsko konferenco v zvezi z včeraj na vladi sprejeto Nacionalno strategijo za izstop iz premoga in prestrukturiranje premogovnih regij v skladu z načeli pravičnega prehoda.

Na novinarski konferenci bodo sodelovali župan Mestne občine Velenje Peter Dermol, predsednik Sindikata Premogovnika Velenje Simon Lamot in predsednik Sindikata delavcev dejavnosti energetike Slovenije Branko Sevčnikar.

Vljudno vabljeni!


Prijazen pozdrav
Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje


SZJ_NK_strategija_jan_2022_1

0.0
Zadnja posodobitev: 15 januar 2022 02:10
Sorodne Novice: Kaj pomeni predčasno slovo od premoga za slovensko elektroenergetiko in šaleško socialo Odziv Mestne občine Velenje glede (domnevnih) groženj novinarjem
Novinarska konferenca | Odziv na sprejeto strategijo za izstop iz premoga

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..