Novice/obvestila

info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0 Komentarji
130
19-12-2020

info MOZAIK

Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Predstavljamo Vam "info Mozaik" - naše glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod, ki si ga lahko ogledate na povezavi: https://www.virtualni-katalog.si/MOVelenje/mc_lbv/

Vabljeni k branju.


Zofija Šuligoj
predsednica mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0.0
Zadnja posodobitev: 28 januar 2021 05:51
Sorodne Novice: Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020)
info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..