Novice

Pustovanje 2016

0 Komentarji
1010
10-02-2016

Na pustno nedeljo se je pred Vilo Major zbralo lepo število pustnih mask. Kljub slabi vremenski napovedi se je vesela druščina pustnih mask pogumno podala na pot. Odrasli so uživali v družbi otrok, otroci pa so se sladkali z dobrotami, ki so nam jih ob poti pripravili prijazni krajani.


Pri vseh dobrotah smo z lahkotnostjo zagrizli v hrib.  Naredili smo krog in se na koncu zopet zbrali v domu krajanov.  Za pogostitev je poskrbela krajevna skupnost, otroci pa so ob glasbi otroških pesmic rajali na odru.


Po mnenju otrok so bile najbolj izvirne skupinske, družinske, pustne maske LEGO kocke, drugo mesto so zasedle SONČNICE in tretje mesto SADJE. Najbolj številčni so bili INDIJANCI, junaka iz risanke MINION pa sta bila res originalna.


Vsem se lepo zahvaljujemo za prijaznost in vse dobrote. Zahvala tudi našim »trimovkam«, ki so za nas spekle slastne krofe in ostale pustne dobrote.


DPM Kavče je pustovanje izvedlo skupaj v sodelovanju s KS Kavče.

Nataša Tratnik, DPM Kavče

(Več slik si lahko ogledate v naši foto galeriji)

0.0
Zadnja posodobitev: 28 junij 2016 04:24
Sorodne Novice: Juhu, počitnice so tu - 2016 DPM - Pomladna čistilna akcija 2016
pust

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..