NOVICE iz krajevne skupnosti Gorica

Obisk Dedka Mraza

0 Komentarji
453
17-12-2013

Ta svet je lep, če nekomu nekaj daš.
Ta svet je lep, če nekoga rad imaš,
če stisneš roko komu, ki ga kaj boli.
Ta svet je lep, če si človek do ljudi.
 


Spoštovani starši, krajani in učenci! 

Prijeten čas prazničnih dogodkov že trka na naša vrata. V decembrskih dnevih se v krogu najbližjih, med prijatelji poslavljamo od starega leta in se zazremo v novo. S pesmijo v srcu in v prijetni družbi je ta čas še čarobnejši. 

Zato vas OŠ Gorica in KS Gorica vabita na novoletno srečanje, ki bo v četrtek, 19. decembra 2013, ob 17. uri v prostorih šole. Za praznično vzdušje bodo poskrbeli učenci z zabavnim kulturnim programom, zapeli pa bodo tudi pevski zbori - od tistih najmlajših cicibančkov, Škratkov pa vse do pevcev otroškega in mladinskega zbora. 


Obiskal in obdaril vas bo tudi dedek Mraz. 

Med kulturnim dogajanjem ste vabljeni na bazar božično-novoletnih izdelkov, ki so jih v prijetnih dnevih v družbi babic, dedkov, mamic in očkov izdelali učenci in delavci šole. Ves izkupiček od prodaje izdelkov je namenjen za Šolski sklad in pomoč učencem, ki jim finančna stiska pogosto ukrade otroški nasmeh. 

Ob glasbi in besedi pa teknejo tudi slastne palačinke, za katere bodo poskrbele krajanke KS Gorica. Naše druženje bomo strnili čarobno, s presenečenjem za vse. 

Veselimo se srečanja z vami. 

V teh prazničnih dneh se tudi mi pridružujemo dobrim željam. Želimo vam izreči tiste besede, ki nosijo sporočilo sreče, prijaznosti, ljubezni, besede predanosti, dialoga in uspeha. 

Srečno 2014!
Kolektiv OŠ Gorica in KS Gorica

Zadnja posodobitev: torek, 26. februar 2019, 11:31
Sorodne Novice: Obiskal nas bo dedek Mraz
2013 dedek mraz obisk

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2022September
PonTorSreČetPetSobNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930